ULTRA CIENKIE PRZEWODY

PRZEWODY ULTRA CIENKIE

DRUTY I PROFILE ULTRA CIENKIE

Przewód nawojowy używany jest jako element konstrukcyjny, głównie w elektrotechnice oraz elektronice. Znajduje zastosowanie w urządzeniach codziennego użytku oraz nowoczesnej infrastrukturze.  Mamy możliwość zaoferowania pełnej gamy produktów miedzianych.  Oprócz standardowych produktów realizujemy zamówienia według specjalistycznych wymogów klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące naszych produktów dostępne poniżej. [format PDF]

Ultra cienkie druty okrągłe emaliowane miedziane UEW to druty ułatwiające lutowanie odpowiednie do zastosowań takich jak przekaźniki, małe silniki, małe transformatory, głowice magnetyczne, cewki do urządzeń telekomunikacyjnych wymagających krótkiego czasu pracy przy temperaturach od 150 do 180°C.
DRUTY UEW

 Ultra cienkie druty okrągłe emaliowane miedziane PEW to standardowe druty przeznaczonego do nawijania na szybkich maszynach o zakresie temperatur od 130°C do 155°C.
DRUTY PEW

Ultra cienkie druty okrągłe emaliowane miedziane EIW to druty posiadające doskonałe właściwości elektryczne, chemiczne i mechaniczne. Szeroko stosowane do elementów elektrycznych odpornych na wysoką temperaturę 180°C.
DRUTY EIW

Ultra cienkie druty okrągłe emaliowane miedziane SAMOSPIEKACJĄCE to druty z dodatkową warstwą wiążącą, posiadające wysoką odporność cieplną.
DRUTY SAMOSPIEKAJĄCE

Drut prostokątny lub płaski jest wykonany z przewodu podstawowego o kształcie prostokątnym lub kwadratowym, ma duże zalety w porównaniu z drutem okrągłym i jest stosowany w wielu dziedzinach. Przewodnikiem może być miedź, stop lub CCA.
PRZEWODY NAWOJOWE SFT-AIWJ

ULTRA CIENKIE PRZEWODY
Przewiń na górę